rambus

Prosím o radu. Na podzim jsem zateploval fasádu a lepidlo mně zašpinilo i zámkovou dlažbu. Je nějaký přípravek čím to od

Nejlepší odpověď
Drap

Pouze mechanicky

Další odpovědi
briketka10

odstranit ho tou složkou,
jakou obsahuje lepidlo
nějakým ředidlem
Doplňuji:
okolo baráku a v koupelně mi ten
bordel pustil nějakou naředěnou
kyselinou co mi mamla donesla
z práce dělala v Synthésii Semtín..

suaeda

Dříve jsem poklízel na stavbách u jedné firmy. Číštění dlaždiček, dlažby po různých dražších nátěrech a lepidlech zejména těch dvousložkových bylo děsné. Až do doby, kdy jsem vzal starou vrtačku do ní upevnil drátěný kotouč a už to šlo jako po másle. Jen je třeba dát pozor aby se nebrousilo dlouho na jednom místě a neponičila se glazura. Rovněž doporučuji na obličej nějakou roušku protože to dost práší.