Radek Stepan

Mám blokaci účtu na FB pro nedostatečný věk, účet mám již dlouho. Jak podat žádost o kontrolu?

Prosím o radu, mám blokaci účtu fb pro přítomnost nedostatečného věku, účet mám již dlouho, platím i kartou na sponsoring. Je mi 42 a a za 30 dní se mi blokne trvale, pokud nepodám žádost o kontrolu. Nevíte jak se to dělá, když nemám k ničemu přístup? děkuji moc

Odpovědi
ivzez

Zajímalo by mne, co je podle FB „přítomnost nedostatečného věku“.
Člověk by řekl, že by mělo mělo jít o dítě pod 13 let, ale to Vy ve 42 letech nejste…

Zkuste napsat na podporu.

Nassin

Těch blokací je spousta, ale napadá mne blokace účtu pro reklamu. Je to tak?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

HarpPlayer

Také jsem byl blokován … důvod nebyl uveden naprosto žádný.
Co mne naprosto šokuje, že v ČR není jediné fyzické či virtuální „reklamační oddělení“ – automat mi odpovídá naprosté nesmysly.
Copak opravdu neexistuje jediná Facebooková „recepce“, kam by člověk mohl přijít se svým problémem a vyjasnit si to s nějakým konkrétním reprezentantem fir­my?