byvalywotkar

Prosím o radu. Když jsem chtel zapnout pc, tak jenom zajiskrilo vzadu u zdroje a zasmrdelo. Myslíte že je to zdroj??

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

Zdroj

Zajiskřilo?
Pak máš třeba jen povytaženou napájecí šňůru z konektoru zdroje.
😉
Každopádně

  • odpálení MB nemá důvod jiskřit ´venku´
  • pokud se budeš ´hrabat´ ve zdroji, nejdřív odpoj PC ze sítě a pak chvíli počkej, aby se vybily kondíky

bolak

Zdroj

Tak zapni počítač a zjistíš to. Si myslím že pokud zapneš počítač, mělo by to to hlučet pokud je funkční zdroj, a pokud zdroj odešel, nestane se nic. Ale to si jen myslím, možná je to úplně jinak. A taky sem slyšel povídačky že dnešní zdroje už zvuky prakticky nevydávaj, ale zdá se mi to jako nesmysl, kdo by si kupoval zdroj kterej není slyšet? Co by z toho člověk měl, kdyby mu mačkání čudlíků na klávesnici při práci ve wordu nedoprovázel z podstolu zvuk dřevo řezající cirkulárky?

sova123

Zdroj

Josef 2000

Deska