Shuffle

Prosím o radu.Jde na blog dát hrající hudba?

Jde na blog dát hudba,která bude stále hrát?

Nejlepší odpověď
Itter

Chce to znalost HTML.
Ale…
Silně ti nedoporučuji dávat na blog hudbu, pro mnoho uživatelů je to spíš otrava, zvláště když otevřete více stránek a nevíte ze které to hraje. (jednak vlastní zkušenost i názor kupy webdesignerů)

Další odpovědi
Terryle

Jojo, to jde, ale měla bys trošku umět psát stránky v HTML – pak se dá navolit do „hlavičky“ příkaz k opakování melodie po otevření stránky.
Jestli aspoň trošku víš, o čem mluvím, tak se mi ozvi nebo odepiš v otázce či diskusi a já Ti pošlu, jak přesně má ten kus kódu vypadat. Ale pokud nevíš, co to je html, tak nemá smysl, abych se s tím plácala :o)