Jirka R

Prosím o radu jaké granule pro alexandra malého na přechod ze zrnitých směsí ?

Nejlepší odpověď
www

Vím, že přirozená potrava papoušků je velmi pestrá a samotné granule moc neradi.
Vyber si z odkazu a přidávej mu dál zelené a šťavnaté krmení, to i potom nevynechávej. Granulky začni míchat se stávajícím krmením ve stále větším poměru. Bude-li je trvale odmítat, zkus jiné.
Trpělivost a snad se podaří 🙂
Nutno odstranit mezery:
www.rajpapousku­.cz/granule-pro-male-papousky/
Doplňuji:
Beere, dík! Vona je to z hloupýho mobila honička 😁

Další odpovědi
beer

Tady je odkaz od www funkční:

Zdroj: http://www.raj­papousku.cz/gra­nule-pro-male-papousky/