Sovadinka

Poradíte, jak mohu odnaučit ročního jezevčíka dělat potřebu doma, i když ho pravidelně venčím každé 3 hodiny?

Pomoc při kalení jezevčíka v bytě

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Nejlepší odpověď
Drap

Venčit nejlépe 3× za den. Podle toho, kolikrát krmíte.Stačí krmit 1× za den. Po žrádle cca během 20 minut jít venčit.Z počátku to může trvat o něco déle, ale po čase pes vykoná potřebu většinou do půl hodiny. K tomu by bylo dobré naučit důsledně psa povel nesmíš.

Další odpovědi
Reezo

Nechci teď znít nelidsky, ale já bych ho vzal a odnesl bych ho k té hromádce, kterou udělal. Dal bych mu čenich pěkně blízko, aby to cítil a viděl a dal bych mu pár přes zadek ( ne moc ani málo ) + bych mu vynadal a dost pravděpodobně bych mu vynechal jedno jídlo. Měl by pak dost času přemýšlet nad tím, co udělal špatně.

ivzez

Stejně, jako byste učili štěně.

@Reezo → trestat psa za odbytou výchovu „páníčkem“?
(Podle mne si trest nezaslouží pes.)