varg

Prosim o radu jak mam požádat o výmaz z registru dlužníků? Před pěti lety jsem se opozdil se splátkou, kterou jsem pak

uhradil i cely dluh ale porad jsem vedenej v registru nevite jak postupovat a kam se obratit.diky

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Bez dobrého právníka, snad nijak.

Souhlas s zapsáním jste dal už při uzavírání půjčky a ve smlouvě by mělo být jak dlouho tam budete vedený. Pokud jste si vzal ještě nějakou jinou půjčku i u jiné společnosti tak se Váš záznam „prodlužuje“

Další odpovědi
anonym

Podobné dotazy na těchto stránkách.

Zdroj: http://www.o2­.cz/osobni/fo­rum/?forum_id=25&to­pic_id=98