Holoub

Prosím o radu, beru první antikoncepci, chci vědět co znamená když jsem dnes měla průjem? Jsem teď nechráněná?

Odpovědi
hanulka11

Průjem nemá s tím nic společného . Nikdy na ni nespolehej na 100%.

Linduš

Průjem na antikoncepci nemá vliv, ale kdyby sis vzala pilulku a zachvíli potom bys zvracela, tak by učinnost samozřejmě nebyla nulová.

honzikd

Z lékařského hlediska velmi záleží na tom, jak byla poslední antikoncepční tabletka podána – ze zkušenosti vím, že většina žen tabletky polyká, tudíž snížení účinku vlivem průjmu nehrozí. Pokud je však tabletka aplikována „opačnou cestou“, je průjem dramatickou překážkou.

hanulka11

Michale to je blbost

Michal Kole

napiš mi na email co je to za blbost ?

Logicky, když bude kluk impotentní a neplodný tak logicky ta holka je 100% v bezpečí.