LEONEK

PROSIM O RADU

ZKOUŠEL JSEM ZVĚTŠIT NA PC PÍSMO A IKONY,PROTOŽE BYLY MOC MALINKATÉ-NA PLOŠE,ALE NĚJAK SE MI TO NEPOVEDLO POTŘEBOVAL BYCH PORADIT JAK TO VRÁTIT VŠE DO PŮVODNÍHO STAVU NEBO TO ZVĚTŠIT? JEDNÁ SE MI HLAVNĚ O IKONY NA PLOŠE MONITORU DĚKUJI VŠEM LEO

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Bude to trochu složité, ale snad poradím.
Pravé tl. myši na ploše a vlastnosti. Zde vybrat vzhled a zde se ti ukazuje plocha. Přejdi ve výběru na co chceš a uprav to. Ikony, velikost ikon, barva záhlaví, zápatí apod. Takto je to těžké radit co všechno změnit, prostě si to projdi. Pak to ulož třeba jako vlastní nastavení.