haniya

Poradíte s výběrem televizoru podle popisu v doplnění?

prosím o radu

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

nevím si rady s výběrem tv…ráda bych, aby měla uhl. 90–130cm, DVB-T2, WiFi, inter. prohlížeč, nahrávání i přehrávání z usb, timeshift, HbbTV, youtube. do 8000 až 10000,–Kč. děkuji za rady. nerozumím technice ani kvalitě značky…

Nejlepší odpověď
Edison

Na WiFi se vykašli. Asi tu bednu přenášet nebudeš, takže KABEL! Kvůli spolehlivosti a rychlosti. Jestli nějaká umí SOLIDNĚ T-S… no nevím… Ostatní je v podstatě stnadard.. tak to hoď do nějakého vyhledávače a porovnávej. Tuhle práci za Tebe opravdu nikdo dělat nebude.

Doplnění: Nejlepší budeš mít, když zajdeš do několika obchodů a popovídáš si o tom s prodavači. Pak to nahážeš do nějakých těch srovnávačů… modelů je opravdu spousta…

Další odpovědi
mosoj

Rada od zkušeného na nic.
Tv musí být dle obchodního označení SMART.
Zde máš typ na dobrou značku za dobrý peníz. Má všechno co má mít i do budoucnosti.
https://www.ka­sa.cz/televize-lg-43uk6200pla-cerna/?gclid=Cj­0KCQiA6JjgBRDbA­RIsANfu58GtRH4dLl­gbbzxkmREGKfWJzzKo0UJ­QAJFE9GywUUKfvGPwRE­eEdpEaArx4EAL­w_wcB

Pokud se rozhodneš pro jinou, pozor na to H.265. To musí mít!! V současné době se prodávají TV za laciný peníz, které mají sice DVBT 2 ale nemají to H.265 !!!! Takovou nebrat!!! Pokud se nezeptáš, řada prodejců ti o tom neřekne!!

dr.luha

Vyber si TV na E-shoppech, lze tam porovnávat parametry a funkce mnoha různých typů. Lze ji objednat na jejich distribuční pobočku poblíž místa bydliště (je to lepší kvůli případné reklamaci).

Kryšpín

Trochu pamatujte, prodejce potřebuje prodat a až na druhém místě je, zda je koupěchtivec spokojen

Jiří Bohumil

Parametry, u Vámi uvedeného odkazu na Thomson jsou dobré, ale s výrobky Thomson zkušenosti nemám.
Ale našel jsem něco ve stejné cenové relaci a vybavení od Philipse (Nizozemsko). Ale stejně to bude asi vyráběno v Asii. Ale Philips je přece jenom známější značka.
Ale recenze u ní zatím rovněž nejsou, stejně jako na toho Thomsona. Bohužel.
Na rady od prodavačů v obchodech se nespoléhejte, většinou doporučují co nemohou prodat a většinou žádní odborníci nejsou.

https://televi­ze.heureka.cz/phi­lips-50pus6503-12/#section

mosoj

Edison neví nic. Pokud chceš vše to co píšeš. WiFi to mít musí. Také budeš muset mít doma router s internetem.

haniya

mohu se zeptat na Váš názor na tuto tv https://www.al­za.cz/50-thomson-50ud6306-d5458740.htm?kam­pan=adw3_a2-televize_50-thomson-50ud6306-wk680r3-televize&ppcbee-adtext-variant=ad2-obecna-bez-slevy&gclid=Cj0­KCQiAi57gBRDqA­RIsABhDSMr2cWZFHc­oNKJs4hF5wOJsyT­MWEjHR4hcT0Bt_N1­C472BzGI7CRf8ga­AszVEALw_wcB

Edison

Na co WiFi? Ty nic nevíš a plácáš nesmysly… Včetně toho smartu,m který taky mít nemusí. WiFi je línej nesmysl pro tyhle účely, kterej akorát zadělává pásmo. Všechno, co nemusí být na WiFi patří na drát. Nemystyfikuj lidi.

mosoj

Meleš kraviny.

haniya

mohu se zeptat na Váš názor na tuto tv https://www.al­za.cz/50-thomson-50ud6306-d5458740.htm?kam­pan=adw3_a2-televize_50-thomson-50ud6306-wk680r3-televize&ppcbee-adtext-variant=ad2-obecna-bez-slevy&gclid=Cj0­KCQiAi57gBRDqA­RIsABhDSMr2cWZFHc­oNKJs4hF5wOJsyT­MWEjHR4hcT0Bt_N1­C472BzGI7CRf8ga­AszVEALw_wcB

haniya

mám děti, navíc nemocné a nedovedete si představit nákup se dvěma dětma a k tomu ještě nákup tv.

nyjono

Nàkup TV neuspěcháš. Počkej, až se děti uzdraví.
Jestli ji chceš do vánoc, měla jsi na to myslet dřív.