prosím o radu

jak si mám zmenšit písmo ve wordu ? Píse mi to strasne veliké, a nejde to zmenšit..mám to na 10 velikosti a kdyz to dám na velikost 8 , tak je o malililililinko menší. Jak to mám dat zpátky? Je to tak 10 veliká..jako vych tam měla 24. Dík moc.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Taky si myslím, že při posledně otevřeném dokumentu se zobrazil dokument ve wordu třeba ve 150% a to tam zůstalo.
Dát na 100% zobrazení a mělo by to být OK.

Další odpovědi
quentos

Zkusil bych si text celý označit a dát do schránky (Ctrl+X – text do ní po vložení zmizí), zavřít Word bez ukládání změn, otevřít nový dokument a text do něj vložit (Ctrl+V). Jestli toto nepomůže, máte nastavené zvětšení nebo lupu (v horním řádku panelu nástrojů, vrátil bych ji z5 na 100%; zvětšení obecně se pak ještě dá nastavit v Ovládacích panelech, ale to byste si ho nejdřív musela vědomě nastavit).