Avatar uživatele
Baruš-lolli

Prosím o radu

Už jsme fakt zoufalá a tak vás prosím o radu.

Líbí se mi jeden kluk ze třídy.
Moc se spolu nebavíme, protože on se s dívkami moc obecně nebaví.
A taky je o něm známo, že žádnou holku nechce (alespoň to tak tvrdí).
S jeho nejlepším kamarádem jsme se domluvili, že mi s ním pomůže.
Ale asi po 3 měsících pomáhání ten kamarád přišel s tím, že to mám vzdát.
Ovšem ten můj ‚pan božský‘ se k tomu nijak nevyjádřil.
Tak jsme na něj zkoušela zapomenout, ovšem marně.
Pořád jsme si myslela, že mě opravdu nechce, ale ty jeho pohledy na mě-kouká na mě pěkně. Snad bych řekla, že i s oblibou.
Nikdy mi neřekl, že u něj šanci a ten jeho pohled…
A navíc teď všechno nasvěcuje tomu, že ten kamarád lhal a že bych u pana božského mohla mít šanci.
Co mám dělat? Mám si s ním promluvit? Jen my dva-mezi 4 očima?
Co byste dělali vy? :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4091 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
franku

Možná ten kamarád Ti to řekl,protože se líbíš jemu a nechce aby jsi chodila s někým jiným.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

je to ten Pavel cos mu chtěla dát ten dopis ?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dopis-pomozte-jsem-silene-zamilovana-do-jednoho-kluka-uz-5-let-a-zitra-mu-to-reknu-kdyz-rekne-ne-dam-mu-tento-dopis

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Baruš, pokud je to ten, co na něj myslíš už pět let, tak je zřejmě na čase zkusit ho přímo oslovit. Já vím, že ostych a strach z toho, jak to dopadne dělá svoje, ale zvládneš to. Prostě ho oslov, až se potkáte a zeptej se, jestli by sis s ním mohla promluvit. Pokud zareaguje hned, tak měj připravených pár variant, kam byste spolu mohli zajít. Neřeš dopředu odmítnutí. Pokud s Tebou nikam nebude chtít jít, přijmi to a najdi si někoho jiného.
Když s Tebou bude ochotný někam ven jít, tak zřejmě zájem má. Jestli budeš mít možnost s ním mluvit o samotě, tak mu řekni, že už se Ti dlouho líbí. Jen to ale moc nepřeháněj, abys ho nevylekala. Hlavně nemluv o sebepoškozování a podobně.
Hodně štěstí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KdojeRaibek?

Určitě jen vy dva, tedy mezi 4 očima. Kamaráda k tomu přeci nepotřebuješ. a blíží se Valentýn tak třeba bude překvapení :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Záleží na věku, buď bych šla s partou na zmrzku, nebo na pivo. Když se budu někomu líbit, jistě mi to neunikne, ale času dost. S partou bývá větší legrace 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

To už je dneska normální, aby holka zvala kluka na rande? Snad by mohla jen nenápadně naznačit, že by měla zájem, ale pokud iniciativa ke schůzce nevzejde od kluka, pak tu není něco v pořádku.

před 4090 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek