igi

Prosím o radu

umřelo nám malé dítě a dnes je na tom dost špatně psychicky
Doplňuji:
Může se maminka třech malých dětí,když bere antidepresiva starat a uhlídat vše jak má být ???nemůže se něco stát ??? děkuji

Nejlepší odpověď
Pájo

Může to už kvůli těm ostatním dvěma dětem zvládnout statečně a bez větších problémů… záleží na mnoha faktorech, na stávajícím zázemí rodiny a náladě v ní. Antidepresiva mohou dostatečně pomoci, ale nemusí zabrat stoprocentně, naštěstí dnešní slunečné počasí nahrává spíše lepší náladě. Neměli byste jí v každém případě nechávat o samotě a být jí vždy poblíž snažit se jí pomoci, pokud vaši pomoc uvítá.

Další odpovědi
www

Záleží na tom, jaké léky bere, je třeba číst příbalové letáky.
Pokud jsou léky předepsány lékařem a dotyčný se drží dávkování, tak nebezpečí nehrozí.

veruska

Velice citlivá záležitost.Vše zřejmě záleží na okolnostech,myslím si,že starost o děti ji může jedině pomoci.Nečinnost a zaobírání se s bolestivýmy myšlenkamy jí nepomůžou.Potřebuje vaši lásku,pochopení a čas.Přeji vám,aby jste těžkou životní situaci dokázali překlenout a mohli se radovat z ostatních dětí.

hanulka11

trošku jste tu první větu napsal zmateně ,ale zřejmě mělo být.. Dnes je na tom matka dost špatně psychicky, že?
Myslím, že by to v první řadě měl posoudit lékař, který léky naordinoval a jistě ví , že paní se stará o malé děti .Stát se může cokoliv i když matka léky nebere – vždy je riziko a ve vašem případě větší ,to je jisté.