kamuska

Prosím o překlad, moc děkuji :*

Victory for Lords in parliamentary pancake race

The annual parliamentary pancake race at Westminster sees members of the House of Commons, the House of Lords and the media competing to raise awareness for the brain injury charity Rehab UK. Peers were crowned this year's champions

Nejlepší odpověď
hanulka11

co kdybys zkusila překladač

http://www.online-slovnik.cz/pre­kladac

Další odpovědi
MK44

Vítězství pro sněmovnu lordů v parlamentním palačinkovém závodě.

Při každoročním parlamentním palačinkovém běhu ve Westminsteru spolu závodí členové dolní a horní sněmovny a zástupci médií, aby zvýšili povědomí o charitě Rehab UK pro lidi s poškozením mozku. Členové sněmovny lordů byli korunováni letošními šampiony.

(Pancake race je zábavný štafetový běh s pánví, na níž se musí obracet palačinka.)