Maňamaňa

Prosím o postup, ako vypnem demo na autorádiu Alpine cde 193bt?

Odpovědi
cochee

Dvousekundovým stiskem tlačítka SETUP vstoupit do nabídky SETUP, otočným kolečkem zvolit GENERAL a potvrdit jeho stiskem (tedy ENTER), opět použít kolečko a zvolit DEMO MODE a potvrdit, do třetice kolečkem zvolit z nabízených možností provozu DEMO a potvrdit.

Zdroj: http://data2.ma­nualslib.com/pdf5/10­7/10605/1060438-alpine/cde193bt­.pdf?a69ce541d2e5432e517­58f70f89b5e18&ta­ke=binary

Edison

„Selžou-li veškeré pokusy o zprovoznění nějakého zařízení, je na čase otevřít návod.“ – Murphyho zákony.