Denn

Prosím o pomoc s anglickou větou.

Poraďil by mi prosím někdo, zda mám tuhle větu gramaticky správně?
Děkuji předem.
He told me that when he first saw her, he thought that she is an angel.

Nejlepší odpověď
anonym

On mi řekl, že když ji poprvé uviděl, myslel si o ní, že je anděl.
Máš to určitě správně.
Ajinu se učím 7 let, takže vím, co ta věta znamená.
Doplňuji:
jiirii, má to dobře :) na 100 %

Další odpovědi
jiriii

On mi řekl, že když poprvé uviděl, myslel, že ona je anděl .
V překladači mi z toho vykouklo toto, dává to smysl a kdyby si tam měla hrubky tak by to nepřeložilo. Asi dobrý, možná Ti tam chybí jedno zájmeno-mě
Doplňuji:
nebo spíš zájmeno – jí