tomfzr

Jak na přepis fichtla?

Dobrý den,moc bych potřeboval radu od zkušenějších- v roce 2004 jsem prodal fichtla s doklady mému strejcovi,bohužel motorku nepřepsal a měl jí doted v garáži.prodal jí a nový majitel se na mne obrátil o pomoc s přepisem,poslední v techničáku jsem já.pojištění placené nebylo,jak to mám ted udělat aby se na mne neobrátily z komory pojištovatelů?pán to chce přepsat.mnohokrát vám děkuji za jakoukoli fundovanou radu.

Nejlepší odpověď
cukrar

Nerad sděluji, že někdo dává špatné rady. Sám si vyberte kdo radí správně.

Od roku 2004 nejste již majitelem vozidla. Měl jste nahlásit změnu vlastníka, to jste neudělal a tím jste porušil předpis. Váš přestupek je ale promlčen. Když dneska odhlásíte vozidlo na nového kupce, úřad Vás nebude pokutovat.
Jakmile udělát odhlášku na kupce, tak se po čase ozve čkp. Vy jim lehce doložíte, že od roku 2004 nejste majitelem vozidla, ale Váš strýc pan…
Co dále není jasné?

Další odpovědi
Drap

Bez doplacení to přepsat nepůjde.

Chrudoš

Dobrý den, když nepochodíte, obraťte se na www.nedejtese.cz. Řeší problémy lidí s ČKP. Dokud se vám ale neozve konkrétně ČKP nebo inkasní agentura, nemáte komu co dokládat.

cukrar

Každému přeji vše dobré i body. Klidně i za mne..
Jen se divím, že protichůdné odpovědi jsou ohodnoceny stejným hodnotitelem.
Proč ne? Vždyť si každý může dělat co chce..