Monika 20

Jak napsat poeticky popis třídy??

Odpovědi
annas

Určitě znáte význam slova poetický. K poetickému vyjadřování je třeba mít představivost, bohatou slovní zásobu, neopakovat slova, vyjadřovat se vzletně, působivě, být vnímavá, využívat metafory, metonymie, přirovnání atd.

Je pravda, že psát poeticky o třídě je těžší než o přírodě. Víc nemůžu pomoct, práci píšete vy, každá z nás má jiný způsob vyjadřování a jiné zkušenosti.

Xantyp

  1. Vem si papir a prupisku
  2. Napis

3 Odevzdej