*SaSuKe*

prosim o odpoved…vse je v doplnujicich informaci :) dekuji

Turista se vydá od nejvyššího českého vodopádu po červené značce směrem na sever. Od nejbližšího rozcestníku půjde do kopce po modré, po jednom a půl kilometru bude pokračovat po zelené. Z nejbližšího rozcestí vyrazí po červené značce na západ a sejde z kopce k nejbližší chatě. Jak se tato chata jmenuje?

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít odkaz, snad najdete odpověď. .

https://www.go­ogle.cz/search?q=Tu­rista+se+vyd%C3­%A1+od+nejvy%C5%A1%C5%­A1%C3%ADho+%C4%8Des­k%C3%A9ho+vodop%C3%A1du+­po+%C4%8Derven%C3%A9+zn­a%C4%8Dce+sm%C4%9Brem+na­+sever.+Od+nej­bli%C5%BE%C5%A1%C3%AD­ho+rozcestn%C3%AD­ku+p%C5%AFjde+do+kop­ce+po+modr%C3%A9%2C+­po+jednom+a+p%C5%A­Fl+kilometru+bu­de+pokra%C4%8Do­vat+po+zelen%C3%A9­.+Z+nejbli%C5%BE%C5­%A1%C3%ADho+roz­cest%C3%AD+vy­raz%C3%AD+po+%C4%8Der­ven%C3%A9+zna%C4%8Dce+na­+z%C3%A1pad+a+sej­de+z+kopce+k+nej­bli%C5%BE%C5%A1%C3%AD+ch­at%C4%9B&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a

Další odpovědi
brillant

Podle mě na řešení soutěží a domácích úkolů jsou jiné stránky.

www

Švýcárna?
Doplňuji:
Edit: jedná se o Pančavský vodopád, tedy něco bude zde:
www.kudyznudy­.cz/Aktivity-a-akce/Aktivity/Pan­cavsky-vodopad-v-Krkonosich.aspx
Bohužel, mapy se mně v mobilu nenačtou ☹ .

Shizuka

možná Dvoračky … nevím :D

láďa1

je tam asi chyba já bych šel po žluté?