Prosím o odpověď hlavně kluky…

ahoj
hrozně moc se mi líbí jeden kluk, ale on často střídá holky atd. říká mi šípková růženka ale to mi říká víc lidí. prý jsem jí podobná. ale nevíte jestli u něj mám šanci? jinak si mě moc nevšímá, někdy pozdraví někdy ne. co mám udělat abych se mu zalíbila???

Nejlepší odpověď
casey

Obcas nejakou konverzaci, nejlepe na tema o kterem vis, ze ho zajima, byt mila, usmevava, spontanni, ale nevtirat se. Nesmi prokouknout, ze ho balis.

da se ovsem ocekavat, kdyz strida holky, ze vystrida i tebe. Pak budes smutnejsi, nez ted a litovat toho, ze jsi do toho sla.
A jestli vypadas jako sipkova ruzenky, tak o kluky nebudes mit nouzi, ne?

Další odpovědi
Bobmarley

Neboj se, na týden určitě dostaneš šanci :)

vivatis2-

Povídej si sním.Hlavně je důležité, aby si měla ráda stejné věci jako on!

anonym

zkusit mu to říct na rovinu, pokud se ti někde vysměje, nebo tě bude pomlouvat, tak říxt, třeba, že si byla opilá, nebyla při smyslech, nebo něco podobného vymyslet.
pokud řekne NE, tak si z toho nic nedělej, protože sukničkářství je návikové a je malá pravděpodobnost, že by u tebe s ním skončil.
spíše se porozhlédni po někom, kdo se ti také líbí, ale nikdy bys do něj neřekla, že by ses mu ty mohla líbit.