BENYTA

Prosím o odkaz na překlad do polštiny.

Kolegyni přišel mejl a dokonale mu nerozumí,některá polská slovíčka pro ní nejsou dost SLOVANSKÁ,napište mi,vážení ajtáci,kde to najde,děkuji moc,i za ní.

Nejlepší odpověď
rynek878

tady máte taky jeden:

Zdroj: http://www.online-slovnik.cz/pre­kladac

Další odpovědi
anonym

použijte k překladu Google Překladač … adresa translate.goo­gle.com
Doplňuji:
upozornuji ze „www.online-slovnik.cz/pre­kladac“ je cosi jako podvod … v podstte je tot totiz ten vyse zmineny translate.goo­gle.com a vsimnete si kolem rozesetych reklam ktere tam nejaky chytrak namlatil.

Zdroj: translate.goo­gle.com