Prosím o odkaz

Potřebuji zájezd na 8–10 dní někam do Řecka nebo Itálie. Nejlépe last minute, ale cena na osobu max. 12000
Pro dvě osoby, se snídaněmi a letecky, nejlépe z Ostravy.
Hledal jsem všude a nic nemohu najít…

Nejlepší odpověď
hanulka11

já mám velmi dobré zkušenosti s Invií.cz
můžete je kontaktovat a sdělit jaké máte požadavky a oni vám zpět zavolají a nabídnou co by pro vás přicházelo v úvahu
tel.800 999 800
Volejte nám zdarma

E-mail: poradce@invia.cz

Po-Ne 7–22 hod
Nebo nás navštivte v jednom z našich 54 klientských cen­ter

vždy jsem s dovolenou spokojena a lítám jedině do Řecka- šťastný výběr – letos jsem byla na Santorini – bezvadné.......

to Baghira- Rhodos byl loni také pěkná dovolená

Další odpovědi
baghira

zajezdy.cz

Používám je už roky, mám s nimi velmi dobré zkušenosti (před třemi dny jsem se vrátil s LM na Rhodosu). Ale obávám se, že letos je o levnější LM docela nouze.