Avatar uživatele
Fakes147852

Máte prosím nějaký tip na dobrý počítač do 6 000 Kč?

Něco na hraní Minecraftu a starých her, jako NHL 09 FIFA 12 atd… prostě retro hry.

Zajímavá 0 před 1196 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Za tuto cenu si můžeš vybrat jen nějaký starší repasovaný. Já mám HPéčko od https://www.po­citacezababku­.cz/Pouzite-pocitace.htm?ut­m_source=seznam&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=VS_po­citacezababku­.cz&utm_conten­t=%5brepasova­ne+pocitace%5d&ut­m_term=repaso­vane+pocitace
, na který jsem si od nich nechal udělat upgrade. Nemůžu si ho vynachválit, HP jsou tiché a spolehlivé PC.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Za tu cenu nečekej žádnou hitparádu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

vyber si…

Zdroj: https://www.al­za.cz/pocitace/18852653­.htm#f&limit=-1--6000&cst=null&cud=0&pg=­1&prod=&par170=170-560

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Za tuto cenu a s IC I3 nejspíš nějaký repas. Ovšem s i3 nevím. Zkus Gigacomputer. Tam už jsem koupil 3 ks NB (pro dceru a dvě vnučky, s IC i5 po 9000,– Kč) a jsou velice vydařené. Jsou spolehliví a záruka 2 roky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Kepler

Alesh: tomu říkáš dobrý počítač? Bez mechaniky, bez OS, miniaturní paměť HDD…

před 1196 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

tomu říkám filtr podle jeho požadavků

před 1196 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Schluker

Tak vzhledem k tomu, ze uz v zadani je oxymoron: dobry pocitac s i3, tak Alesh jen drzi linii s tazatelem. Za 6 000 se dobry pocitac poridit neda. Ani pouzity ne. Mozna tak pocitac vhodny pro textove editory a prochazeni internetu, ale dobry fakt nebude. OS se da sehnat zadarmo nebo za par korun. Doma se mi vali nekolik ruznych licenci. A mechanika? To uz je v dnesni dobe v podstate prekonany koncept. Alespon tedy pro domaci pouziti. Navic se v pripade potreby da dokoupit externi…

před 1196 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Fakes147852

bohužel se mýlíš, protože jsem našel za 4000 a je lepší než má můj brácha a on hraje na něm Minecraft

před 1196 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Minecraft je stará hra, která nic moc výkonného nepotřebuje. Můj syn to hraje na starém tabletu. Všude píšou že byla uvedena 2011 ale já jsem přesvědčen, že jsem to hrál u známých na výšce (a ve 2011 už jsem měl titul pěkných pár let). Co se toho „dobrý“ týče – záleží na Tvých požadavcích a potřebách. Klidně za 4000 můžeš mít skvělý počítač pro Tvé potřeby. Nicméně spousta lidí tím „dobrý“ myslí počítač, který zvládne nejnovější FPS hry na nejvyšší detaily a ještě bude tichý a spolehlivý. A abys takový sehnal za 4000 – leda náhodou, že někdo kdo počítače vůbec nezná bude rozprodávat dědictví po herním maniakovi.

Takže, pokud chceš levný a dobrý počítač, začni tím, na co ho potřebuješ a co na něm chceš dělat navíc. Pak možná dostaneš opravdu relevantní odpovědi.

před 1196 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

Záleží, jakou mechaniku myslel… asi disketovku 5 a 1/4. 😉

před 1196 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Již jsem to zde psal. Moje žena používá účetnický program, který zálohuje na 1/4 diskety. Víš kolik za ty roky ušetřila?

před 1196 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

A potřebovala někdy něco vytáhnout za zálohy? 🙂

před 1196 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

To by se prodražilo. Pokud by byla funkční, byl by to kousek s vysokou historickou hodnotou.

před 1196 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek