tatik

Prosím o názor na IE9 versus OPERA.

Používám Operu na Win 7.

Odpovědi
Bobmarley

Jsi moudrý člověk http://www.lu­pa.cz/zpravic­ky/uzivatele-internet-exploreru-maji-v-prumeru-nizsi-iq-ukazuje-studie/

casey

pouzivam vyhradne operu a spokojenost, ale obecne bych rekl, ze nez IE je lepsi cokoliv

arygnoc

nikdo mne nepřrsvědčí, že IE (jakýkoliv) je/bude spolehlivej prohlížeč.
mimoto nenabízí to, co potřebuji.
vyhovuje mi stávající, mozilla.
operu používám pouze (ale i ostatní prohlížeče včetně IE) pro kontrolu stránek (zobrazení) při jejich vývoji.

ad mosoj:

pokud by jste dělal stránky, potřebujete vědět, např. které linky jsou „mrtvé“, které ne, jak který prohlížeč váš kód bere a pod.
a to IE neumí. A mnoho jiného, jako jsou různé doplnky (např. oblíbený doplněk u mozilly greasemonkey (napsal jsem ho správně?) pro různé scripty).

mosoj

Používám jenom IE a nevím o čem mluvíte.
Nevidím zde napsaný žádný věcný rozdíl mezi prohlížeči. Jenom všeobecné kecy.

RomanP

ve W7 mám IE9 protože je jeho součástí, Operu jsem měl ve verzi portable, v součastnosti ji mám v mobilu, v PC používám Mozillu Firefox kterou používám od jejího počátku a jsem spokojen