vivatis2-

Prosim o jednoduché popsání kde a jak se dělá minecraft server pro multiplayer verze beta 1.7.?

Už mně to štve furt samé bany na tom jak chodim!Chtěl bych míát vlastní server kde bych bylů já superadmin takže vás prosim jak se dělá minecraft server pokud možno ZDARMA?

Odpovědi
MrGandy

Většinou se za takový server platí. Musíte přece platit za využité místo hostingu. Už se dá pořídit přímo nainstalovaný minecraft server ( podobně jako do jiných her), kde platíte jen jednou za měsíc.

více slotů = víc peněz

masakrmen

Ano, na našem serveru platí admin 20 Kč za jeden hosting, leda že by sis to udělal přes hamachi, ale to stojí za prd…