monaa

Prosím o doporučení soukromého psychiatra, psychologa, terapeuta zabývajícího se vztahy a rozchody. děkuji

Ostrava, Nový Jičín, Frýdek Místek a okolí… prosím o někoho s kým máte zkušenosti, moc děkuji!!!

Nejlepší odpověď
anonym

Opakování(otázky) je matka moudrosti.

monaa

bylo mi totiž poslány odkazy na mnoho různých a já bych chtěla, aby mi někdo napsal někoho s kým má zkušenosti, protože na netu si jinak mohu najít kohokoli…

anonym

Tak formuluj svůj dotaz jinak.Jaké máte zkušenosti s tím a tím…

monaa

Děkuji za info :)

monaa

Děkuji za info :)