Anizbor

Poradíte nového dodavatele elektřiny a plynu?

Prosím o Radu.
Vlastníme tři pokojový byt v Opavě. Máme změnit dodavatele elektřiny a plynu. Bylo by pro nás dva lepší , přihášení k ČEZU, nebo k INNOGY ?
Děkuji za radu.

Odpovědi
plebs

ČEZ

mosoj

Což takhle se spojit s jednotlivými dodavateli a nechat si vypracovat nabídku. V této době žádné ceníky nefungují.

nyjono

El.e. ČEZ, plyn innogy.
Určitě ale bude nejlepší, když vezmete poslední vyúčtování a na pobočce si necháte předložit nabídku.
Pak porovnáme a budete mít jasno.

Dochy

nyjono: Naposledy, když se o mně přetahovali elektrikáři a plynaři, tak plynaři měli levnější elektriku a elektrikáři plyn. V obou případech šlo o velké společnosti u kterých by se krach moc nepředpokládal.