Vero

Prosím, neznáte někdo to rádio, co se líbí mé babičce?? ;)

Celý den sem stávila hledáním frekvence babiččina oblíbeného rádia… a nic. Prosím, poraďte někdo, má to být něco jako rádio Brno, nebo Jižní Moravy a od 18:00 do 19:00 tam hrají dechovku… ano, mám jen mizivé informace, ale omluvte babičku, ona už je stará a tímhle jí určitě uděláme radost… :)
Doplňuji:
Děkuji, ale já bych potřebovala frekvenci… :)

Nejlepší odpověď
dudu

Natáhněte si program Kukej verze 2.1, jedná se o české šikovné udělátko s jehož pomocí lze sledovat vybrané televizní a rozhlasové internetové stanice., ve složce rádia, podsložka „ostatní“ docela hezky vyhrává stanice s názvem Dechovka. Třeba bude Vaší bábince vyhovovat. Program je k dispozici zdarma.
Doplňuji:
Frekvenci Vám neumím sdělit, ale pokud na Google zadáte adresu RADIO DECHOVKA, tak se tuto internetovou stanici najdete. Hrají tam dechovku o stošest.

Další odpovědi
dagry

A není to náhodou rádio Olomouc? To občas poslouchají mí rodiče a tam hrají většinou dechovku a dá se tam i volat o písničku na přání.

anonym

BRNO 93,1 a 106,5 FM
HODONÍN 93,6 FM
UHERSKÝ BROD 107,3 FM
ZLÍN 97,5 FM
ZNOJMO 97,3 FM
VSETÍN 89,5 FM
UHERSKÉ HRADIŠTĚ 99,1 FM
BEČEVNÁ U VSETÍNA 89,5 FM
a dechovky hrají na čro Brno.