Avatar uživatele
anonym

prosím neznáte někdo návod na nějakou pohybovou hru,která se dá hrát v místnosti s více lidmi?

Doplňuji:
potřebovala bych návod na hru která po ránu povzbudí a podpoří kreativitu myšlení kolektivu,ne stolní hry ani hry na pc,spíš pohybové,děkuji

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 3383 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
Martuse011

zkus si vyrobit twistera a sněmovna lordů je hodně dobrá ( je taky na logiku) sranda fakt ...

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Hra na hádání filmů: lidi se rozdělí do 2 družstev. Každý z každého družstva napíše na papírek název nějakého filmu. Když budou obě družstva po 4 členech, filmů bude celkem tedy 8. Družstvo zná názvy filmů napsané pouze od svých členů. Pak každý z družstva si přečte 1 svůj papírek a předvádí u protivníka pouze verbálně (rukama, nohama, tělem, obličejem) název postupně každého filmu, který vymyslelo jeho družstvo a protivník netuší, o jaký film jde a hádá. Vždy jde na střídačku jeden z družstva, aby bylo napětí. Vyhrává družstvo, které pozná nejvíc filmů.

Totéž se dá provádět s jinými tématy, třeba druhem pracovní činnosti. Já takhle s úspěchem předváděla jak myju slona, tj. i chobot a ocas a ostatní protivníci hádali, že věším prádlo a neuhádli:-)

Nebo židlovaná. Vyhraje ten s nejrychlejším postřehem. Počet židlí je o 1 méně než je lidí. Židle se postaví do většího kruhu, aby byly mezi nimi mezery. Lidi obchází kolem židlí z vnější strany kruhu. Někdo musí pouštět hudbu. Když hudbu bez výstrahy zastaví, musí si všichni rychle sednout na nejbližší židli. Jeden člověk zbyde (je o 1 židli menší počet) a vypadává ze hry. Ubere se 1 židle. Znovu se obsluha pustí hudbu a znovu se chodí kolem židlí. Obsluha hudbu po nějaké chvíli opět zastaví a opět si všichni musí rychle sednout. 1 člověk zbyde a odejde. opět se ubere židle, pustí se hudba.......až zbyde 1 židle a 2 lidi a ten, kdo se posadí na tu poslední židli, vyhrává.
Dost jsme se u toho zasmáli a je to fakt o rychlých reflexech:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
savyla

Zkus 4Story,Metin2 nebo Lineage :-)

Doplňuji:
Plní se tam úkoly-4Story je krásná hra a prostředí pohybu je moc pěkně graficky zpracované.Je možnost ovídat si s dalšími hráči.Pak je dobré IMVU ale to je v angličtině-je tam pár místností pro čechy a slováky.

Upravil/a: savyla

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava