Kachninka :P

Prosím neznáte nějaké super úkoly do hry Flaška ? :)

Za 14 dni bude oslava a potřebujeme mit už připravené úkoly ;) děkuji všem :)

Nejlepší odpověď
ReHu

Víc legrace je u Activity. flaška je už ohraná. Nebo se tam můžete jen inspirovat.

Další odpovědi
venkovan

Tutot hru jsem nikdy nehrál – je až moc pod moji důstojnost. Respektive je lehce zneužitelná, zejména když část hráčů ztratí zbytek rozumu a zábran a nechtěl jsem se podílet byť svojí přítomností ponižování druhých.