Deli

Prosím, nevíte někdo, co znamená „PH“ v názvu kbelíku??

Např. zde:
http://www.mat-online.cz/vyh­ledavani?&glo­balsearch=vědro &pg=3
Děkuji.
Doplňuji:
Koukám, že odkaz nefunguje, název kbelíku je doslovně takto:
vědro s měrkou 10l PH

Nejlepší odpověď
mosoj

Určitě no není " pro hadr". Je to označení materiálu z kterého je kbelík vyroben. Co to je ale za materiál nevím, a docela bych se divil kdyby to v obchodech někdo věděl. Takto je označeno víc výrobků. Na př. i injekční jehly.
Doplňuji:
PH je zkratka materiálu „phylon“ který je vyrobený z Evy !!!!
Schválně se zeptej v obchoďáku jestli to budou vědět.

Phylon je velmi lehký materiál vyrobený z granulí EVA. Ty jsou nejdříve stlačeny, zahřátím roztaženy a následně schlazeny ve formě. Materiál Phylon je tvarovatelný do bezbřehého množství vzorů a modelů. Mezi výhody materiálu patří:
■Výrobky z materiálu Phylon jsou neuvěřitelně lehké; pár robustních pánských plážovek váží 200g
■Obuv je neskutečně vzdušná
■Materiál Phylon je 100% recyklovatelný
■Modelovatelnost materiálu Phylon umožnuje vysoce ergonomické tvarování
■Materiál zajišťuje zejména v zesílené oblasti paty extrémní absorbci nárazů
■Povrch materiálu je antimikrobiotický, což eliminuje pachy a možnost přenosu kožních chorob Materiál je velmi jednoduše plně omyvatelný
■Materiál Phylon je non-marking, nešpiní podlahu (nezanechá šmouhy)
■Phylon je materiál odolný chloru, tím nedochází k jeho narušení v prostorech bazénů

Děda Louda

A co takhle obecné označení – Plastická Hmota?

mosoj

Teď když to čtu, tak jsem si teprve uvědomil kolik je v tom souhrnu napsáno nic neříkajících canců. Stále nikdo neví jaké složení má ten materiál mimo toho že to jsou granule z jakésyEvy. Ještě že to nejsou psí granule. To by ti to vědro sežral pes.

Deli

Hele, odhalil jsi mi to, nač jsem nepřišla, díky moc! Psovi jdu radši dát granule a kýble, které potřebuji, hledat jinde 🙂