zbysek

prosim nevite nekdo co to je SPAM?casto me prijde nejaky mail,kde to je napsano

Nejlepší odpověď
mosoj

To že je to na něm napsáno, to tam dává automat podle toho jak citlivé vyhodnocení emailu si nastavíte na serveru.
Pokud je moc citlivé může se stát, že vám automat vyhodí do spamu i docela potřebný email. Z tohoto důvodu je dobré si emaily vyřazené do spamu než je smažete kontrolovat. Jinak spam mimo neúměrného obtěžování nic škodlivého není. Jiné je to se spyware. Dost uživatelů pojem spam a spyware zaměňuje. Pokud se to děje často doporučuji snížit si stupeň zabezpečení.

Další odpovědi
hanulka11

Je to nevyžádané sdělení /reklamy …apod./ které se šíří po internetu. Já bych to okamžitě mazala.

nejlépe si stáhnout program proti spamu-mě nic takového nechodí

Elk

Nevyžádaná reklama – zdroj nákazy – nejraději hned mazat !!!

ReHu

Někdy i nevyžádaná reklama může mít +.

Většinou jsou ale spamy blbosti a možné zdroje virů.