Katrous

prosím nevíte kde můžu stahnou the sims jen 1 nejlepši v exe žádné cd nebo rip díky

Nejlepší odpověď
chudst

Nikde. Naucte se emulovat ISO soubory, ve kterych hry byvaji ulozeny. V exe souboru „zadnou“ velkou hru nenajdete.

Další odpovědi
Lamička

Bohužel .. Musím souhlasit s chudst ..... Pokud chcete stahovat hry..měla by jste se naučit stahovat přes torrenty .. je to vcelku jednoduché i pro začátečníka a také se musíte naučit rozbalovat iso jinak nic nestáhnete … chce to skoumat skoumat :D jako dobrý torrent doporučuji uTorrent.cz je lehký na ovládání a je česky a na stránku s torrenty :CZtorrent a ISo rozbalíte v Deamon tools .. na youtube nebo kdekoli jsou k tomu návody :D