Pavel Kril

Poradíte prosím, co mám dělat, když mně nejde zavřít elektrická střecha na Citroenu Berlingo?

Dobrý den, prosím neporadil by mě někdo co mám dělat , když mě nejde zavřít elektrická střecha na Citroenu Berlingo rv. 1999, nezavře se úplně. děkuji

Odpovědi
mojitek

dobrý den,tady asi nikdo neporadí. Ale zkuste tady : http://skoda.pan­da.cz/forum/

Pavel Kril

na škodovce o berlingu ?

mojitek

jaká škodovka?To je jen název. Tam se řeší všechno. Ale nemusíte tam psát,nikdo vás nenutí.Poklona