Ewíík

Prosím nepochopila jsem konec tohoto filmu , nechápu co se vlastně stalo nebo jak to dopadlo >Muž ve stínu <včera nanově

Děkujiiii.......

Nejlepší odpověď
jendahun

No já jsem to pochopil asi takhle: britský premiér měl manželku a ta pracovala pro americkou CIA.Vlastně ovlivňovala jeho rozhodnutí jako politika,ve prospěch USA.Z britského politika se stal americký vlezdoprdelka(jako u nás).Když první stín psal paměti premiéra a přišel na to,byl odstraněn(prav­děpodobně někým z CIA),druhý na to přišel taky,ale celou dobu se domníval,že ten špatný proamerický je premiér.Pak premiéra odstřelil někdo z demonstrantů a druhý stín konečně vydal životopis premiéra.Ten první stín(který byl zavražděn) zašifroval zjištění,že za vším je manželka prem..a CIA, do toho životopisu a ten druhý stín na to přišel až při …oslavě vydání knihy.Když dal najevo premiérové že to ví,byl přejet autem když vyšel z budovy kde se křtila kniha.Asi byl odstraněn záměrně.Tak si to myslím.
Doplňuji:
Jenom ještě doplním,bylo tam toho moc,stručně se to nedá,ale ten premiér měl být obviněn z válečných zločinů,že zatáhl zemi do války po boku USA a nechal mučit vězně.
poukazovalo tona to,jak se prominentní studenti z lepších rodin a nejlepších univerzit dostanou do politiky,jak manipulují veřejností a jak jsou nakonec sami manipulování.Prostě mafie v politice,nic nového.Vcelku dost rozvláčný a dlouhý film,ale taky dost odvážný(že to vůbec někdo natočil,jak to chodí).

Další odpovědi
iceT

Film jsem neviděla,ale mám doma knížku,na motivy které byl film natočený.Jmenovala se Duch a byla dobrá.