terry

Prosím, nemohu najít stránku, na které lze objednat termín návštěvy pobočky VZP. Můžete mi sem šoupnout odkaz?

Děkujuuu 🙂

To jo, objednávat se nemusí,
Vemu pořadové čílo a čekám a čekám a čekám a pak, za hooodně dlouhu dobu přijdu na řadu.
Dřív to nebyl problém a teď to nemůžu dohledat.
Když to nepůjde, zítra tam zavolám a zeptám se.

Nejlepší odpověď
Kepler

Já myslím, že termín se dojednávat nemusí. Kdykoliv jsem tam přišel, tak mě v úředních hodinách vzali. Přitom jsem byl maximálně tak pátý v pořadí, takže jsem nečekal tak dlouho jako u felčara.

Další odpovědi
mosoj

A ono se objednává? V Plzni tedy ne. Přijdeš, vyzvedneš si pořadové číslo a za chvilku jsi na řadě.

JájsemRaibek

https://www.vzp­.cz/kontakty/po­bocky

na gůglu objednání na po.....doplní bočku vzp a je to :)

jde to jen u některých poboček-vpravo je odkaz objednat on-line

Arne1

Protože žádná taková stránka neexistuje

marci1

V odkazu, který uvádí „JájsemRaibek“ se dá on-line objednat u pobočky Brno-venkov a Olomouc. 🙂

terry

Pobočku si najít umím.
Po telefonátu mi bylo sděleno, že objednat termín již nelze ☹.
Budu si to muset vystát.
Potom, co mi byl sdělen nedoplatek, zaplacen, pak zase přeplatek, volím formu předání a sdělení potřebných info, než pouhé předání a následné vyučtování za několik týdnů.

JájsemRaibek

Arnie-ale existuje :)
https://www.vzp­.cz/kontakty/po­bocky