PROSIM nemazat

Jaja 1999,je 11 holčina,to 1999 je rok jejího narození,tak příště bych prosila buďte opatrnější,co se vašich rad týče,mám namysli rady typu otěhotnění apod…Asi jste si toho nevšimli......

DOPLNĚNA:
jednalo se o otázku ohledně měsíčků,,,,
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-jse-mam-zbavit-mesicku

Doplňuji:
Otazka byla uzamcena, protoze se jedna o typicky príklad pro vyuziti pole Diskuze k otazce. Pokud chcete k tematu dale diskutovat, tak vyuzijte teto moznosti v casti DISKUZE K OTAZCE.

administrator Odpovedi.cz

Nejlepší odpověď
afro.minerva

Poslyšte. Pokud jde o debatu ohledně otěhotnění a případné hormonální antikoncepce, tak nevidím důvod, proč by se mělo dávat pozor na to, kolik té holčině (dle vašich slov) je. Vždyť je to normální, že v tomhle věku se člověk snaží zjistit co možná nejvíce informací.

I 11-ti letá holka má právo na odpověď. Není na tom přece nic špatného. Proč být opatrnější? Všude v médiích je tolik sexu, že osvěta, byť v 11-ti letech, je přece na místě?

mosoj

Předpokládal jsem že jsem na fóru dospělích lidí. 11 leté děvče by spíše mělo takovouto otázku směrovat na svoji matku nebo do speciální poradny a ne do fóra kde může potkat kdekoho.
Jste si jistí, že ji podáváte informaci správně – myslet si to můžete ale nemusí to být pravda. Navíc v tom okamžiku jste nikdo nevěděl že se jedná o dítě !!!!!

kropitko

určitě mi přijde nevhodné odpovídat 11 holce způsobem,jakým jí bylo odpovídáno viz doplněno