Avatar uživatele
anonym

PROSIM nemazat

Jaja 1999,je 11 holčina,to 1999 je rok jejího narození,tak příště bych prosila buďte opatrnější,co se vašich rad týče,mám namysli rady typu otěhotnění apod…Asi jste si toho nevšimli......

DOPLNĚNA:
jednalo se o otázku ohledně měsíčků,,,,
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-jse-mam-zbavit-mesicku

Doplňuji:
Otazka byla uzamcena, protoze se jedna o typicky príklad pro vyuziti pole Diskuze k otazce. Pokud chcete k tematu dale diskutovat, tak vyuzijte teto moznosti v casti DISKUZE K OTAZCE.

administrator Odpovedi.cz

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, rynek878 před 5143 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
afro.minerva

Poslyšte. Pokud jde o debatu ohledně otěhotnění a případné hormonální antikoncepce, tak nevidím důvod, proč by se mělo dávat pozor na to, kolik té holčině (dle vašich slov) je. Vždyť je to normální, že v tomhle věku se člověk snaží zjistit co možná nejvíce informací.

I 11-ti letá holka má právo na odpověď. Není na tom přece nic špatného. Proč být opatrnější? Všude v médiích je tolik sexu, že osvěta, byť v 11-ti letech, je přece na místě?

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

Předpokládal jsem že jsem na fóru dospělích lidí. 11 leté děvče by spíše mělo takovouto otázku směrovat na svoji matku nebo do speciální poradny a ne do fóra kde může potkat kdekoho.
Jste si jistí, že ji podáváte informaci správně – myslet si to můžete ale nemusí to být pravda. Navíc v tom okamžiku jste nikdo nevěděl že se jedná o dítě !!!!!

před 5143 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

určitě mi přijde nevhodné odpovídat 11 holce způsobem,jakým jí bylo odpovídáno viz doplněno

před 5143 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek