jawi2009

prosím,nekdo tip na výrobu jednoduchého domacího audio zesilovače?

Nejlepší odpověď
cochee

http://www.gme­.cz/stavebnice-vykonovych-audio-zesilovacu/ – je tam vždy hotová DPS a kompletní součástky, jen se to poskládá, já mám před pár roky udělaný taky ze stavebnice a ten se nemusel ani oživovat, jel hned. Tady u těch stavebnic samozřejmě nevím, jestli se musí oživovat nebo ne.
Doplňuji:
samozřejmě „krabice“ zesilovače už z vlastních zdrojů, já jsem třeba ten svůj vestavěl do skořápky z pokaženého autorádia, ze kterého jsem vyhodil původní střeva 🙂

Další odpovědi
jirkajirka

Nejjednoduší a nejlevnější je zakoupit reproduktory 2.1 nebo 2.0 pro počítače. Osobně je používám i na dovolené k přehravání MP 3 z přehrávaču a i z mobilu.Jsou asi od 200Kč Ty okolo 800 Kč už udělají pěkný kavál v pokoji. Na víc jsou továrně vyráběné tak že i po el .stránce bezpečné.
Doplňuji:
Jednoduchou úpravou jdou i upravit aby napájení bylo i z baterie.