Prosim navod , jak " zlikvidovat " 22 uzivatelu prede mnou !! 🙂 -iv-

Doplňuji:
Muj mily Dr. Axl .. ja uz si ted muzu dovolovat , kdyz jsem zlata ! :-p
Pisete o poctivosti , ale ta je mi trochu cizi. Ja s tou moji nedosla ani na kraj lesa. ! 🙂

  • iv-

Nejlepší odpověď
tom004

Jednoduše.Založit nový portál >odpovědi-iv-.cz<.Hlavní podmínka pro uživatele,maximální počet bodů,nesmí převýšit počet bodů,zakladatele. 🙂

Další odpovědi
anonym

Iv, už jsi dosáhla nejvyšší medaile, lepší už není, takže už můžeš malinko zmírnit z poctivě hrané role naivky. I když vím, že euforie je mocná a opájející (vlastně jsi psala, že si jdeš nalít).
Všichni opěvují tvé dobré srdce, ale tahle otázka už má poněkud podtext závisti a to přece tvá důstojnost nemá zapotřebí.
(Technicky by to bylo proveditelné, ale krajně nefér vůči těm, kteří se tu poctivě angažují už po 2 roky).
Doplňuji:
To, že sis na kraji lesa neuhlídala svoji poctivost ti nebrání, aby ses to ještě ve zralém a moudřejším věku nepokusila napravit.

anonym

Víš kolik je kombinací barev?

panenka

Proč zlikvidovat?každý začál od začátku jako nový uživatel uvidíš že časem se na ten post na který se chceš dostat dostaneš.

arygnoc

no jak to je s těma adminama?
jste vzpomínala nějakou protekci, tam by to nešlo?

jendahun

Opravdu pozitivní myšlení…:-)

anonym

Dr. Axl , ona se da poctivost jeste nejak vratit ?? 🙂 -iv-

anonym

Ve smyslu panenství, jen chirurgicky (prý módní hit v Japonsku).
Ale ve smyslu slušného a poctivého přístupu a chování, kdykoliv.
Mohli bychom si ještě pohrát s dvojím významem onoho slovíčka, ale ty se jistě dovtípíš nad významem mé reakce.

anonym

To jsem prave myslela – s tim lesem – to panenstvi .. , ze jsem s nim nedosla ani na kraj lesa .. ale uz pssst ! Zacinam se cervenat. 🙂 -iv-

anonym

Ještě mne napadlo podobenství z bible, kdy můžeme mladistvé hříchy vykoupit pozdějším pokáním.
I někteří svatí měli bouřlivé mládí.