Avatar uživatele
anonym

Prosim navod , jak " zlikvidovat " 22 uzivatelu prede mnou !! 🙂 -iv-

Doplňuji:
Muj mily Dr. Axl .. ja uz si ted muzu dovolovat , kdyz jsem zlata ! :-p
Pisete o poctivosti , ale ta je mi trochu cizi. Ja s tou moji nedosla ani na kraj lesa. ! 🙂

  • iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, tom004, barnajka, dědapetr před 4629 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Jednoduše.Založit nový portál >odpovědi-iv-.cz<.Hlavní podmínka pro uživatele,maximální počet bodů,nesmí převýšit počet bodů,zakladatele. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Iv, už jsi dosáhla nejvyšší medaile, lepší už není, takže už můžeš malinko zmírnit z poctivě hrané role naivky. I když vím, že euforie je mocná a opájející (vlastně jsi psala, že si jdeš nalít).
Všichni opěvují tvé dobré srdce, ale tahle otázka už má poněkud podtext závisti a to přece tvá důstojnost nemá zapotřebí.
(Technicky by to bylo proveditelné, ale krajně nefér vůči těm, kteří se tu poctivě angažují už po 2 roky).
Doplňuji:
To, že sis na kraji lesa neuhlídala svoji poctivost ti nebrání, aby ses to ještě ve zralém a moudřejším věku nepokusila napravit.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Víš kolik je kombinací barev?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Proč zlikvidovat?každý začál od začátku jako nový uživatel uvidíš že časem se na ten post na který se chceš dostat dostaneš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

no jak to je s těma adminama?
jste vzpomínala nějakou protekci, tam by to nešlo?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Opravdu pozitivní myšlení…:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Dr. Axl , ona se da poctivost jeste nejak vratit ?? 🙂 -iv-

před 4629 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ve smyslu panenství, jen chirurgicky (prý módní hit v Japonsku).
Ale ve smyslu slušného a poctivého přístupu a chování, kdykoliv.
Mohli bychom si ještě pohrát s dvojím významem onoho slovíčka, ale ty se jistě dovtípíš nad významem mé reakce.

před 4629 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

To jsem prave myslela – s tim lesem – to panenstvi .. , ze jsem s nim nedosla ani na kraj lesa .. ale uz pssst ! Zacinam se cervenat. 🙂 -iv-

před 4629 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ještě mne napadlo podobenství z bible, kdy můžeme mladistvé hříchy vykoupit pozdějším pokáním.
I někteří svatí měli bouřlivé mládí.

před 4629 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek