kuldas7

Prosím našel by se někdo kdo by mi mohl poradit?

Vyklízel jsem doma sklep a našel jsem po babičce 1000 chorvatských kun z roku 1941. Nevíte jakou má nyní bankovka hodnotu a kde by se dala prodat? Moc děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
hanulka11

dejte to na Aukro od 1kč do aukce a sběratelé si třeba bankovku koupí

také záleží na kvalitě bankovky zda je pomačkaná, překládaná ,či jinak poškozená apod.Cena nebude velká když se podíváte do aukcí tak cca kolem 100kč