Barra

Napíšete mi prosím všechny filmy a seriály o Sherlocku Holmesovi?

Prosím napište mi všechny filmy a seriály o Sherlocku Holmesovi.

Právě jsem viděla jeden film se Sherlockem a hledám další podobné filmy. Prosím napište.

Nejlepší odpověď
annas

Vložila jsem do Google část věty „filmy a seriály o Sherlocku Holmesovi“ a hned v prvním okdazu jsem našlana sstránce ČSFD názvy filmů a seriálů od r. 1908.

https://www.csfd­.cz/hledat/dal­si-filmy/?q=sher­lock+holmes

Je jich nejméně 200, kde se objevuje jméno S. H. – filmy i seriály.

Další odpovědi
Drap

Hledej na netu. Věta tázací má mít na konci otazník.

nyjono

Lépe ti ty filmy vypíše google.

Edison

A taky zkusit CSFD…