bedunka

prosím muže mi zubař trhat zuby když beru warfarin na ředění krve?

A proplácí pojištovna zubní snímatelnou náhradu? děkuji

Odpovědi
hanulka11

to se musíte dohodnou se zubařem ,kdy ho máte přestat brát, kolik dní před trháním – manžel to tak taky měl.....

mosoj

Určitě nelze!! Musí vás převést na injekce fraxiparinu což trvá několik dnů.
Vysazovat warfarin je nesmysl. Na fraxiparin vás převede váš praktický lékař.

isteron

Na warfarin musí odpovedať hematologička. Ja musím prísť na kontrolu k nej raz za mesiac. Je k tomu preukaz, pre iných lekárov. Raz ročne chodím na kontrolu na endoskopiu hrub. čreva. Predtým musím prejsť na injekcie fraxiparínu. Tie mi určí hematologička, postup a dávkovanie . Samotné pichanie už môžem robiť aj sám.

venkovan

No – je to celkem sranda, když bolí zub jako čert, v dásni je zánět jako hrom, ale trhat se může až za týden, než se upraví srážlivost.

nadi

muj syn ho bere taky má trombozu a vím že se všude musí hlásit ,že bere varfarin a u zubaře taky ,musí se naředit ta krev tak aby nevykrvácel ,poradte se s lékařem