bejby12

Prosim muze mi nekdo poslat odkaz kde si mohu stahnout web cameru kterou mam zabudovanou v notasu.mam toshiba satellite

Doplňuji:
skusila sem tu stranku ale nevim co tam mam stahnout .stahla sem web ale v notasu nic nemam,stahla se blbost

je to toshiba satellite u-500–17e

Odpovědi
Michal Kole

K tomu je potřebný přesný typ notebooku. je to napsané dole na štítku u seriového čísla.

Nebo je možné, že máš nainstalovanou aktualizační utilitku ve složce ToshibaSoftare v menu Start programy
Doplňuji:
http://ce.com­puters.toshiba-europe.com/in­novation/downlo­ad_driver_deta­ils.jsp?LNG=21&­service=CE&sel­Category=2&sel­Family=2&selSe­ries=198&selPro­duct=855&selShor­tMod=null&lan­guage=10&selOS=30&sel­Type=all&yearu­pload=&monthu­pload=&dayuplo­ad=&useDate=nu­ll&mode=allMachi­nes&search=&ac­tion=search&ma­cId=&country=a­ll&selectedLan­guage=10&type=a­ll&page=6&ID=7089­8&OSID=30&dri­verLanguage=42