Prosím může mi někdo poradit kde najdu na VW Pasat kombi 2.0 TDI B7 r.v.2006 pojis­tkovou skřínku?

Dobrý den, prosím o radu nebo návod kde mám hledat u výše zmíněného vozidla pojistkovou skřínku? Moc děkuji za Vaši pomoc. A přeji hezký den.

Odpovědi
anonym

Pokud vím,tak pojistkové skříňky bývjí vlevo pod volantem.

http://passat-oldies.cz/show_i­mage.php?file=­./images/clan­ky/68.jpg

poa.li

Nebo by mohla být v motorovém prostoru v pravém vzdálenějším rohu. To ale bylo u starých modelů, tak nevím…