Tobik 987654

Mám již před odletem doma zabalit kufr do fólie?

Prosím mohl by mi někdo poradit, jestli si už mám doma zabalit kufr do fólie (poletím poprvé), nebo nemusím, děkuji

Odpovědi
Edison

Nebalim. Nevidím důvod. Ale jestli chceš, tak raději doma, na letišti je to za peníze. A ne malý. Ale jestli se něco nebude zdát něco celníkům, nebo bezpečákům, tak to stejně rozpářou.

Alesh

Jako mě nikdy nic na letišti do folie nebalili, čili pokud ho chceš „chránit“ folii, tak si ho musíš zabalit sama. Kdy a kde to uděláš, to už je na tobě.

cukrar

pokud do folie, tak doma v klídku.