DomcaCZ

Prosím máte zkušenosti se společností biomag? Jedná se o léčení pomocí jakýchsi magnetických vln …

Prý to odbourává i otoky. Moc tomu nevěřím, ale chtěl bych se zeptat jestli to někdo zná a jestli poradí.

Nejlepší odpověď
Adam Švec

Je to totální nesmysl a podvod, prostě šmejdovina. Hrozné je, že v tom jedou i někteří lékaři, tam bych byl nekompromisní a v případě trestního řízení bych uvážil doživotní zákaz výkonu lékařského povolání. Jednoduché je zjistit, zda jde o podvod:

  1. Proč dotyčná věc není v e-shopech a obchodech, když je tak „super“?
  2. Proč se prezentace výrobku hemží spoustou příběhů s happy endem než seriózních technických specifikací?
  3. Proč do diskusních fór na stránkách výrobků není možné přispívat?
  4. Proč cenu prodejce uvádí až nakonec nebo není uvedena vůbec?
  5. Proč ihned nabízí „exkluzivní“ brutální slevy?

Toto jsou varovné a typické příznaky podvodných nabídek.
Prodejce (každý, jsou jich tisíce a prodají takto prakticky cokoliv a jakkoliv draho) postupuje vždy jednotně: Nalákat, zblbnout, prodat, vypařit se.

Nenechte si vyprat mozek a peněženku!!!

Další odpovědi
mosoj

Jedná so o léčení působením pulsního magnetického pole. Působení pulsního magnetického pole na tkáně lidského těla způsobuje jejich prokrvování a tím se dosahuje i léčebných účinků. Je to běžná terapeutická metoda kterou používají i lékaři při rehabilitaci. Taktéž lékaři sportovců používají tyto metody.
Upozorňuji, že se musí jednat o pulsní ( přerušované) magnetické pole. Nemá to nic společného s tzv. magnetickými náramky. Přístroje dovolují nastavovat různé frekvence podle toho na co se má působit.
Osobně vlastním již asi 16 let podobný přístroj DIMAP . Platil jsem za něj 23 000 Kč a dodnes jsem peněz nelitoval. Vyléčilo mně to řadu neduhů včetně ostruhy na patě a různých boulí na rukou.
Působení je tak účinné, že když si dám na krk kruhový aplikátor během cca 10 min cítím šimrání po obličeji jak se tkáně prokrvujou.
Bohužel ceny těchto přístrojů jsou vysoké!
Doplňuji:
http://www.di­map.cz/index.php?pa­ge=Magnetotera­pie+-+Klinick%C3%A1+mag­netoterapie&pa­ge=item&id=001

anonym

Pokud ta metoda funguje pak vám ji v rámci léčení předepíše na pojišťovnu váš ošetřující lékař, pokud nefunguje pak vám ji nepředepíše a logicky by bylo i vyhazování peněz kupovat takový přístroj s nejistým účinkem domů kde nebudete mít při použití lékařský dozor, který by s nezbytnou znalostí optimalizovat sekvence vibrací a jejich frekvence (což by mohl být docela hazard s vlastním zdravím).

Ghc

Nemám ale chtějí za něj 64000,to můžu jet do dobrých lázní