mirouš

prosím, máte někdo zkušenost s pojištěním,které má název konto života plus, je to seriozní.

Odpovědi
Děda Louda

Je-li pravdivá informace, že je to seriózní, budou patrně zkušenosti dobré. Osobně tento produkt neznám.

fablen

tak jsem si o kontu životu plus přečetla dostupné informace a musím říci, že na mě nabízený produkt působí docela nedůvěryhodně (stejně tak další nalezené informace o společnosti SFM Group).

Je to riziko investování, investiční kalkulačka je informativní a nikde není psáno, že člověk tyto prostředky za uvedenou dobu takto zhodnotí…

pokazdejinak

konto života plus není pojistka, ale INVESTIČNÍ FOND, tzv. životního cyklu – tzn. že si spoříte na důchod, dětem na školu, na auto apod. upíšete se ve smlouvě k určité době spoření, platíte nějakou pravidelnou splátku, nějaké poplatky. A s tím, jak se blíží konec smlouvy a tedy výplata vašich naspořených úspor, manažeři fondu vám zmenšují rizika – vaše investice se s časem přesouvá z rizikovějších akciových fondů (které vám ale mohou nejvíc vydělat) přes dluhopisové do nejkonzervativ­nějších peněžních fondů, tak aby výplatu peněz neohrozil nějaký výkyv trhů.
Jedná se o poměrně dost bezpečnou variantu investovování, společnost SFM Group znám, nejedná se o žádný tunel, zkontrolujte si hlavně výši poplatků, na těch u investic hodně záleží

Zdroj: www.kontozivo­taplus.cz