marynka29

prosim, lidi, pomozte!!

jak mam odstranit lak na nehty z latkove bundy??na ktere jde vsechno videt??

Nejlepší odpověď
Elile

odlakovac, benzin, solvina…

Další odpovědi
anonym

Tak nevím. Věřila bych, že odlakovačem dostaneš spolehlivě dolů i barvu. Našla jsem řešení, kdy jiná „nešika“ dostala dolů skvrny od laku na nehty na džínách acetonem. Tvrdila, že na nich po vyprání nebylo nic poznat. Docela bych téhle metodě věřila.
Doporučuji Ti vyzkoušet na kousku bundy někde zevnitř, jak bude barva reagovat, a podle toho potom zkusit odpovídajícím prostředkem dostat lak dolů.

Michal Kole

odlakovač, ředidlo na „normální“ barvy