nyjono

Prosím, kterou roli hrála v Ordinaci herečka Daniela Krhutová?

Díky.

Nejlepší odpověď
marci1

Dania (D. Krhutová) si ve stále populárnější Ordinaci střihla negativní roli Simony Levákové, jejíž osud byl více než pohnutý. „Simona je ve čtvrtém měsíci těhotenství a je to těžko léčitelná feťačka, kterou si vzal její seriálový přítel na statek, kde pracuje s koňmi,“ prozrazuje Dania, která se v Ordinaci setká s doktorkou Gitou alias Danielou Šinkorovou. 🙂

https://www.a­haonline.cz/cla­nek/zhave-drby/721/dania-jsem-tehotna-fetacka.html

Další odpovědi
elkon

Hrála těhotnou ženu, závislou na drogách. Pouze ve čtyřech dílech.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

nyjono

Díky, psali o ní jako o hvězdě seriálu.