nyjono

Prosím, kolik kWh má 1 MWh?

Zkouším vyplnit on-line kalkulàtor s porovnáním nabídek plynu.
V převodníku MWh asi není.
A ze školy jsem už dlooouho pryč.
Díky.

Nejlepší odpověď
Alesh

Představ si, že předpona mega = 1.000.000 a předpona kilo = 1.000, když ty dvě čísla spolu podělíš, tak ti vyjde to, kolikrát je větší (1000×). Jinak si to můžeš ověřit i v odkazu, obě jednotky tam jsou.

Zdroj: http://www.pre­vod.cz/index.php?str=130­&raz=1

Arne1

Zkus si to zadat do Googlu:

„1 mwh to kwh“

a budeš překvapen co ti sdělí

Mc Merkurion

… kolik kWh má 1 MWh ??? to je takovej problém to napsat česky ??? to se za češtinu stydíte, nebo jen chcete ukázat jak jste světový ??? … kdy už se konečně naučíte radit česky, co jsi poradil předpokládá znalost angličtiny, takže za mne špatná frajeřina, kor, když jsou špatně zapsaný jednotky …

Arne1

Ale na tenhle dotaz kalkulačka Googlu nereaguje. Alespoň mně teda ne.
Všiml jste si vůbec že neradím Google jako vyhledávač ale Google jako kalkulátor ?

Mc Merkurion

… nepotřebuje nic spočítat, chce vědět kolik to je, … ne každý ví, že hour je hodina, znám takovejch dost, ne každý ví, co znamená „to“, takže po zadání fráze v otázce, hned první odkaz mi vyhodí český převod https://www.e­on.cz/radce/pre­vod-kwh-na-mwh

Arne1

Bohužel, Google bere dotazy pro kalkulačku pouze s anglickými klíčovými slovy. Ale zato je to převodník a kalkulátor univerzální.